NASI TRENERZY

Zapraszamy do zapoznania się z biografiami naszych wykwalifikowanych trenerów

Katarzyna Grzywacz

Katarzyna Grzywacz

Magister Finansów i Rachunkowości

W ramach certyfikacji zawodu księgowego zdobyła tytuł Głównego księgowego w Stowarzyszeniu Księgowych oraz w Polskiej Akademii Rachunkowości, Certyfikat na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych wydany przez Ministerstwo Finansów. Ukończyła również szereg kursów zawodowych z zakresu podatków, księgowości, kadr i płac, zarządzania zespołem itp.  Posiada również certyfikat Microsoft Excel Specialist. Swoje 14-letnie doświadczenie w działach finansowo-księgowych zdobywała w spółkach prawa handlowego oraz jednej z największych korporacji w Polsce (Główny Księgowy, Kierownik działu księgowości, Samodzielny księgowy itp). Uczestniczyła w wielu audytach przeprowadzanych we współpracy z firmami z tzw. Wielkiej Czwórki. W ciekawy sposób łączy przekazywanie wiedzy teoretycznej z praktyczną.
Iwona Biernat-Baran

Iwona Biernat-Baran

Prawnik, doradca podatkowy (nr wpisu 12273)

Posiada ponad 10 – letnie doświadczenie zawodowe związane z prawem podatkowym. Początki kariery związała z pracą w administracji skarbowej, m.in. w urzędzie skarbowym oraz izbie skarbowej. Obecnie prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego. Poza pracą zawodową realizuje również pasje naukowe jako doktorant w Zakładzie Prawa Finansowego WPiA UJ, gdzie kończy przygotowywać pracę doktorską dotyczącą kontroli podatkowej. Na tym Wydziale prowadzi również zajęcia dla studentów z zakresu prawa podatkowego. Specjalizuje się w prawie podatkowym proceduralnym. Posiada bogate doświadczenie związane z kontrolą podatkową. Jest autorką publikacji z zakresu prawa podatkowego oraz organizatorem i uczestnikiem wielu konferencji naukowych, na których prezentuje tematy związane z prawem podatkowym. Prezes Stowarzyszenia Doktorantów i Doktorów Prawa Podatkowego.
Karolina Prucheńska

Karolina Prucheńska

Magister Wychowania Fizycznego

Magister Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Aktualnie pracuje w jednej z warszawskich szkół sportowych, prowadzi zajęcia z korektywy gimnastycznej w prywatnych przedszkolach i żłobkach oraz pracuje jako Trener Personalny na siłowni. Dodatkowo posiada uprawnienia Instruktora gimnastyki korekcyjnej, Instruktora fitnessu i nowoczesnych form gimnastyki, Instruktora piłki siatkowej oraz Instruktora pływania. Posiada również dyplom Trenera Personalnego. Jej pasja to sport i zdrowy styl życia.
Arkadiusz Kwapisz

Arkadiusz Kwapisz

Absolwent jednolitych, magisterskich studiów na Wydziale Elektroniki i Elektrotechniki Politechniki Łódzkiej na kierunku Automatyka i Robotyka oraz Studium Pedagogicznego na Politechnice Łódzkiej

Posiada doświadczenie jako konstruktor elektronik i programista rozwiązań na bazie mikrokontrolerów jednoukładowych 8051 i AVR w asemblerze i języku C. Dodatkowo biegle posługuje się VBA, C#.Net, Scratch i MakeBlock. Doświadczenie pedagogiczne uzyskał jako nauczyciel przedmiotów z dziedziny elektroniki cyfrowej, analogowej i automatyki oraz systemów mikroprocesorowych w technikum elektronicznym. Pracował również jako projektant elementów maszyn CNC w środowisku CAD/CAM. W wolnym czasie interesuje się sportem, muzyką i turystyką.
Karolina Kołomańska

Karolina Kołomańska

Magister Zarządzania Przedsiębiorstwem i absolwent studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego.

Ponad 20-letnie doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach jak również w firmach polskich w działach personalnych, zdobywając tym samym wiedzę i doświadczenie z tematyki kadrowo-płacowej i HR. Ukończyła kursy zawodowe zdobywając liczne certyfikaty. Pracuje z pełną pasją, zaangażowaniem i gotowością do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Prywatnie miłośniczka tańców ludowych jak również fanka jazdy na łyżwach.

Znajdź szkolenie dla siebie

Zapraszamy na certyfikowane kursy zawodowe z  rachunkowości, podatków i finansów, które umożliwiają zdobycie nowego zawodu, jak również podnoszą uzyskane już kwalifikacje.

Lokalizacja

ul. J. Piłsudskiego 56,
05-600 Grójec
X